Gönderen Konu: Fansub Kurallarımız  (Okunma sayısı 2979 defa)

  • ☞ ハカン ☜
  • Yönetici
  • Seviye 6
  • *
  • İleti: 566
  • ♣ » Maou-sama « ♣
    • Fatality Fansub
Fansub Kurallarımız
« : 04 Ocak 2014, 17:54:34 »
Lütfen aşağıda belirtilen kurallarımıza uyunuz!1 - Çalışmalarımızı paylaşırken ya da yayınlarken üzerine , link kısmına yahut adına hiç bir ekleme ya da oynama yapmayınız.

2 - Çalışmalarımızı paylaşırken paylaşılan içeriğin Fatality Fansub'a ait olduğunu anlaşılabilecek şekilde belirtiniz.

3 - Mümkün oldukça çalışmalarımızı paylaşırken yönetimden izin alınız. (Çalışmalarımızın düzgün şekilde paylaşılması bizleri de memnun eder.)

4 - Art arda (üzerinden 1 gün geçmeden) aynı konuya yorum atmayınız. (Ekleyeceğiniz şeyleri ilk mesajınıza ekleyiniz.)

5 - Sitemizde her türlü reklam içerikli paylaşım ve yorumlar yasaktır. (Yönetimden izin alanlar hariç)

6 - Küfür, Argo, rencide edici sözler, dini ve milli değerlere hakaret, taciz, siyasi tutum ve söylemler ile siyasi ortam oluşturmak yasaktır.

7 - Her türlü +18 içerik paylaşımında bulunulması ve bu tarz yorumlarda bulunulması yasaktır.

8 - Sadece kötüleme amaçlı eleştiri yapmak , saçma sapan yorumlar yazmak , saçma istek ve şikayetlerde bulunmak yasaktır.

9 - Lütfen sitemiz içerisinde başka grup, fansub ya da siteleri eleştirmeyiniz veya tartışmasını yapmayınız. (Beğenmediğiniz şeyleri o grup, fansub ya da siteye direk iletiniz beğenmediğiniz şeyler olabilir ancak şunu unutmamalısınız az ya da çok her grup ya da fansub o işe emek harcıyor.)

10 - Çalışmalarımız tamamen ücretsizdir çalışmalarımızı para karşılığı ya da belirli bir kâr amacı güden yerlerden elde ederek o kişilere prim vermeyiniz.(Böle kişi ya da yerleri bize ihbar edebilirsiniz.)


11 - Tüm çalışmalarımız Fatality Fansub grubuna aittir hiçbir kazanç ve çıkar güdülmeden sunulmakta ve emek harcanmaktır.
Sunulan fan çalışmalarımız Fatality Fansub adına Fikri ve Mülki  telif hakkı içermektedir.

12 - Altyazı paylaşımında bulunmamaktayız ısrar etmeyiniz.(Altyazısını vermek istiyen çevirmenlerimiz zaten çeviri paylaşım siteleri üzerinden ya da konu üzerinden altyazıları isterseler sizlere sunarlar)

13 - Fansub aşamalarını , bölümlerin geliş zamanı ya da nerde kaldığı hakkında sorular sormayınız! (Bölümler eklenmeden önce , eklendikten sonra ve olası sıkıntı ya da arızalarda bölümde emeği geçen görevli arkadaşlar zaten gerekli bilgilendirmeleri konu üzerinden yapacaktırlar.) Eğer gerekli bilgilendirme 2 gün içinde yapılmamış ise konu üzerinden sorabilirsiniz.

- Kuralların tamımı forum ve chat sistemimizde geçerlidir.


Linkback: http://www.fatalityfansub.com/fansub-kurallarimiz-t6.0.html
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2016, 03:38:01 Gönderen: Mantus »
You must be immortal if you want to defeat me.Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter